susipažinkite su mūsų

MASAŽŲ MENIU

Mūsų salone Jūs galite savarankiškai pasirinkti egzotišką masažą arba patikėti tą mums. Mes parengsime individualią programą pagal Jūsų pageidavimus.
Platus paslaugų pasirinkimas leidžia kiekvienam svečiui atrasti būtent tai, ko jis labiausiai nori.
Mes visada džiaugiamės matyti savo svečius, todėl pastoviems lankytojams siūlome lanksčią nuolaidų sistemą.

1
Express


Trokštate kuo daugiau patirti malonumo, bet turite mažai laiko? Siūlome Jums geriausią sprendimą – „Ekspress“ programą! Patraukli masažuotoja padės Jums atsipalaiduoti ir pasimėgauti intensyviu erotiniu masažu. Tikrai liksite patenkinti!

30 min.
€70
2
Aqua Express
Only shower


Ar norėtumėte nusiprausti po dušu su seksualia mergina, turinčią patrauklias formas? Itin malonus putų masažas su žavinga mergina tikrai padės Jums atitrūkti nuo visų darbų ir pasinerti į malonumo bangas.

30 min.
€80
3
Simple


Klasikinis masažas – tai ne vien tik masažo procedūra, bet dar ir unikalus įrankis gundančiam poilsiui ir relaksacijai. Mūsų profesionalios masažuotojos jausmingai pripildys klasikinę masažo versiją lengva erotika, išlaikydamos naudingų masažo savybių pusiausvyrą. Ši paslauga – tikriems sveikos gyvensenos mėgėjams!

60 min.
€80
4
Black in White


Nieko bereikalingo, tik beribis malonumas. Erotinis masažas visą valandą su seksualia mergina! Nepamirštami prisilietimai, visiškas atsipalaidavimas ir begalybė naujų iki šiol nepatirtų pojūčių. Viskas jums, kas geriausia!

60 min.
€90
5
Aqua Exotic
+Shower


Tam kad paruošti Jūsų kūną švelniam ir jausmingam masažui, mergina su malonumu prisijungs prie Jūsų maudynių duše. Kas gali būti maloniau už prausimąsi kartu?

60 min.
€100
6
Jam ir Jai


Ši programa leis Jums prisiliesti prie masažuotojos! Paslaugos savitumas slypi tame, kad pirmasiąs 30 minučių būtent Jūs darote atsipalaiduojantį masažą mūsų salono masažuotojai. O likusį laiką mergina padės Jums atsipalaiduoti ir pasimėgauti jausmingu erotiniu masažu.

60 min.
€120
7
Nirvana
Special show


Ši paslauga skirta neeilinio malonumo gerbėjams. Masažo metu mergina švelniai ir erotiškai glamonėja savo kūną, ragindama Jus pajusti vizualinį pasitenkinimą, sukeltą jos seksualumu ir aistra. Pakilus į malonumo aukštumas, mergina pereis prie Jūsų masažo.

60 min.
€150
8
Black Nirvana
Special show


Kas gali sukelti dar didesnį malonumą nei „Nirvana“ special-šou? Teisingai – dvigubas erotinis masažas su special-šou programa. Visą nepamirštamą programą atlieka dvi žavingos masažuotojos, taigi ir Jūsų malonumas žada būti dvigubas!

60 min.
€250